×
ANASAYFA HAKKIMIZDA ÖZEL REHBERLİ TURLAR Özel İstanbul Turları Günlük Turlar Türkiye Turları Özel Yat Turları VIP HAVALİMANI TRANSFER İstanbul Havalimanı Transferi Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer GALERİ İLETİŞİM ENGLISH DEUTSCH TÜRKÇE
X
BYVIPTRAVEL WhatsApp
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
by vip travel özel rehberli istanbul turları, vip istanbul havalimanı transfer

GÜNLÜK TURLAR

Özel Günlük Efes Turu

İstanbul'da sabah erken saatlerde uçağa bineceksiniz. İzmir Havalimanı'na vardıktan sonra rehberiniz veya şoförünüz tarafından karşılanacaksınız. Özel Günlük Efes Turu, Anadolu beyliklerinden kalan en eski ve en etkileyici mimari eserlerden biri olan İsa Bey Camisi ile başlıyor. Daha sonra 2015 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne alınan Efes antik kentine gideceğiz. Rehberiniz, Efes anıtlarının mükemmel tarihinin tüm ayrıntılarını size anlatacak. Yukarı Agora Odeon, tapınaklar, mermer yürüyüş yolları sütunları sizi eski sosyal hayata götürecek. Sonunda St. Paul'un vaaz verdiği Büyük Tiyatro gezeceğiz, fotoğraf çekmek için boş zamanınız olacak, sonraki buluşma noktası alt kapı olacak. Öğle yemeğimiz yerel bir Türk restoranında açık büfe şeklinde olacak. Özel Efes Turu'nun sonunda, Meryem'in dünyevi hayatının geri kalanını orada yaşadığı inancına dayanarak Katolik hacıların ziyaret ettiği Meryem Ana tapınağına geçeceğiz. Öğleden sonra, antik dünyanın yedi harikasından birinin yanında bulunan Artemis Tapınağı'nı göreceğiz.

MİSAFİRLERİMİZE NOTLAR

Konuklarımız engebeli ve arnavut kaldırımlı yollarda, eğimlerde ve 10-30 basamakta yaklaşık 2,5 kilometre yürümek zorunda kalacak. Gölgeli alanlar sınırlı olduğu için şapka ve güneş kremi ile rahat ayakkabılar tavsiye edilir. Özel Efes Turu'nun güzergah sırası, sıkışıklığı önlemek için değişebiliyor. Konuklar, yaralanmaları önlemek için her zaman adımlarına dikkat etmeli.

Özel Günlük Efes Turu hakkında daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi almak için +90(549) 795 5193 numaralı WhatsApp destek hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Özel GünlükKapadokya Turu

Özel Günlük Kapadokya Turumuzda yolculuğumuz sabah erkenden İstanbul'dan uçağa binerek başlıyor. Kayseri/Nevşehir Havalimanı'na varır varmaz rehberiniz/şoförünüz tarafından karşılanacak ve Kapadokya'ya götürüleceksiniz. Özel turumuz mantar şeklindeki kaya tepelerini, Peribacaları'nı göreceğiniz Dervent Vadisi ve Paşabağ'da (Keşiş Vadisi) başlar. Daha sonra kil çömlek tasarımıyla ünlü Avanos köyünü ziyaret edeceksiniz. Öğle yemeği molasının ardından, Dünya Mirası listesindeki Göreme Açık Hava Müzesi'ne yapılacak özel bir turla eğleneceksiniz. Özel Kapadokya Turu, Uçhisar Kaya Kalesi'ni ziyaret ettikten sonra bitecek. Daha sonra Kayseri/Nevşehir havaalanına geri döneceksiniz ve İstanbul'a dönüş uçağına bineceksiniz. Varışta şoförümüz tarafından karşılanacak ve otelinize dönüş yapacaksınız.

Özel Günlük Kapadokya Turu hakkında daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi almak için +90(549) 795 5193 numaralı WhatsApp destek hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Özel Günlük Gelibolu Turu

Günlük Gelibolu Turumuzda, özel rehberiniz ve VIP aracınız ile saat 07.00'de İstanbul'daki otelinizden alınacaksınız. Ardından güneye Gelibolu Yarımadası'na doğru yola çıkacağız. Araçla yaklaşık 1.5-2 saat yol aldıktan sonra Tekirdağ'da mola vereceğiz. Daha sonra saat 12.00 civarında öğle yemeği için duracağız.

Bölgeye varışımızın ardından Gelibolu Savaş Alanları, Kabatepe Savaş Müzesi, Anzak Koyu, Johnston Jolly'deki orijinal tüneller ve siperler, Nek Mezarlığı, Conk Bayırı Yeni Zelandalı Anıtı, Lone Pine Avustralya Anıtı ve Brighton Plajı'nı içeren Gelibolu Milli Parkı ziyaretimize başlayacağız. Özel Gelibolu Turu'nun ardından özel VIP aracımızla İstanbul'a döneceğiz ve saat 20.00 civarında otelinizde olacaksınız.

Özel Günlük Gelibolu Turu hakkında daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi almak için +90(549) 795 5193 numaralı WhatsApp destek hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Özel Günlük İznik Turu

Saat 07.00'de sizi otelinizden alacağız ve Yalova'ya giden vapura binip İznik'e kadar yaklaşık 1.5-2 saatlik bir yolculuk yapacağız. İlk durak İznik'teki Ayasofya olacak. Dördüncü yüzyıla ait olan bu kilise, aynı zamanda 2. İznik Konsili'ne de ev sahipliği yapmıştır. Rehberiniz size İznik'in birinci ve ikinci konsilleri hakkında bilgi verecek.

Öğle yemeği molasının ardından İznik'e devam ediyoruz. Kasabayı keşfederken, bize şehrin tarihi ve çevresi hakkında birçok bilgi verecek olan Arkeoloji Müzesi'ni ziyaret edeceğiz. Özel Günlük İznik Turu'nda daha sonra İznik Yeşil Camisi'ni ziyaret edeceğiz. Caminin kuzeybatı köşesinde tek minareye sahip olan cami, pişmiş toprak yeşil, sarı, firuze ve koyu mor renkli çinilerden oluşan kompozisyonlu çinilerle süslüdür. İstanbul'a dönmeden önce İznik'teki atölyelerden birinde dünyaca ünlü İznik Çinileri hakkında kısa bir etkinliğe katılacağız.

Özel Günlük İznik Turu hakkında daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi almak için +90(549) 795 5193 numaralı WhatsApp destek hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Özel Günlük Bursa Turu

Özel Günlük Bursa Turumuz için Otelden saat 07.00'de ayrılacağız. Yalova'ya giden vapura binip Bursa'ya kadar yaklaşık 1.5-2 saatlik bir yolculuk yapacağız. Yolculuk sırasında pastoral kırsal bir ortama sahip geleneksel Cumalıkızık Köyü'nde mola veriyoruz. Burada büyüleyici eski köy merkezinde gezintiye çıkacak ve misafirperver halkın ahşap Osmanlı evlerini göreceksiniz.

Öğle yemeği molasında meşhur İskender'in tadına bakacaksınız, ardından Osmanlı'nın ilk başkenti Bursa'ya devam ediyoruz. Bu şehri keşfederken Yeşil Camii ve Türbesi, zarif Selçuklu duvar hat sanatı ile ünlü Ulu Camii, İpek Pazarı ve Kapalı Çarşı'yı göreceksiniz.

Özel Bursa Turu'nun ardından dönüş yolculuğumuz başlayacak ve Uludağ'ın tepeleri ve Olimpos Dağı arasında manzaralı bir rota izleyeceğiz. İstanbul'a dönüp otelinize ulaşacaksınız.

Özel Günlük Bursa Turu hakkında daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi almak için +90(549) 795 5193 numaralı WhatsApp destek hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Özel Günük Pamukkale Turu

Özel Pamukkale Turumuzda sabah erkenden İstanbul'dan uçağa bineceksiniz. Denizli Havalimanı'na vardığınızda rehberiniz tarafından karşılanacak ve Pamukkale ve Hierapolis'i ziyaret edeceksiniz. Termal mineral banyolarının iyileştirici özellikleri ile ünlü kar beyazı terasları, uçurum ve şelaleleri göreceksiniz.

Öğle yemeği molasının ardından Antik Roma kenti Hierapolis'e devam edeceksiniz. Burada Nekropol, Kapılar, Kaplıcalar ve Başyapıt Tiyatrosu'nu görme şansınız olacak. Özel Pamukkale Turu'ndan sonra Denizli havalimanına geçecek ve uçakla İstanbul'a döneceğiz. Varışta şoförümüz tarafından karşılanacak ve otelinize geri döneceksiniz.

MİSAFİRLERİMİZE NOTLAR

Misafirlerimiz traverten üzerinde ayakkabısız yaklaşık 1 kilometre yürüyecekler. Gölgeli alanlar sınırlı olduğundan bir şapka ve güneş kremi tavsiye edilir. Özel Pamukkale Turu güzergahının sırası, sıkışıklığı önlemek için değişebilir. Şelaleler kaygan olabileceğinden yaralanmalardan kaçınmak için her zaman adımlarınızı dikkatle atmalısınız. Özel Pamukkale Turu'nun doğası gereği, yürüyüş yapan veya tekerlekli sandalyeli misafirler için şelalelere kadar gidilen rota tavsiye edilir. Kar beyazı taşlaşmış şelalelerden oluşan Pamukkale sularında yürümek için yanınızda mayo getirin.

Özel Günlük Pamukkale Turu hakkında daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi almak için +90(549) 795 5193 numaralı WhatsApp destek hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.